neděle 13. října 2013

Setkáni s prima lidma

   Poslední dny tady prší, je zamračeno, tak si prohlížím fotky z léta.

  Před několika lety jsem se dostala na jednu internetovou diskusi a vzniklo z toho moc pěkné přátelství. S kamarádkama plkáme nejen virtuálně, ale setkáváme se na společných srazích  a vždy se je to krásné. A že jsme se letos užily, proběhlo mnoho setkání - v Hodoníně, v Kroměříži, v Břeclavi a poslední byl v Poděbradech.
  Přicestovaly jsme vlakem a pobyly celý den. Sejít jsme se měly v nádražní kavárně Charlotte. Poté jsme se vydaly po městě, počasí nám přálo, bylo nádherné. Ochutnaly jsme všechny minerální  prameny, prošly okolí Labe. Poobědvaly jsme ve stylovém prostředí zámecké
restaurace.
Den jsme zakončily u místní kamarádky, u ní doma, při kafíčku a pohoštění. Samozřejmě nechyběly dárky a tombola, domů jsem jela jako Ježíšek :-).

  
              


Už se těším na další srazík !!!!!

Poslední dny byly krátké, nic nestíhám, k tomu se přidaly starosti a chmury. Ale včera mě potěšila dcerka, když mi napsala do zprávy ........a ty jsi moje nejlepší mamina a kamarádka v jednom, vždycky jsme spolu mohly mluvit o všem...........   Tak to mi hodně zvedlo náladu.

a já jdu pročítat vaše blogy, odpoledne nás čeká Velká pardubická, tak budu v teplíčku u televize fandit Pepíkovi Váňovi :-) 

Přeji vám všem krásné dny!!!!!!!!!!!!!!!!!

6 komentářů:

 1. Dani, já jsem šťastná, že Vás mám a doufám, že další sraz už budu moct přijet, nebo že aspoň my se zase setkáme. Holčičkám pozdrav ;-))

  A dneska tu máme krásně, na koníčky ideální...
  Pa
  Lenka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leni, díky moc :-)
   i já jsem ráda a těším se na brzké setkání.

   Papa

   Vymazat
 2. Danuško, vím, o čem píšeš! A Poděbrady, ty mám moc ráda!
  Moc zdravím, Helena

  PS: sedím u televize :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helenko, díky :-)
   Tentokrát to Váňům a mnoha dalším nevyšlo, ale podívaná nádherná.

   Měj se krásně :-)

   Vymazat

srdečně děkuji za milé komentáře.