sobota 14. července 2012

Prázdninování


Máme za sebou 14 dní prázdnin za sebou. Užívaly jsme si jich jak to jen šlo, v největších vedrech jsme byly schované doma.

 Postupně si odškrtávám úkoly ke splnění, mezi tím cestujeme po okolí. Dnes jsme navštívily jarmark v Telči, bohužel nám moc počasí nepřálo, bylo zataženo a chvilkama poprchávalo. Zašly jsme do vyhlášené pizzérie, kde jsme poobědvaly, v Konírně na telčském zámku jsme se nechaly vyfotografovat v historických kostýmech a na jarmarku jsme pokoupily nějaké suvenýry a sýrové korbáčiky.


V týdnu jsme byly na zámku v Nových hradech. Moc pěkně zrekonstuovaný zámek, upravené záhonky a všude spoustu keříku levandule.


... a podstatnou část jsme strávily na chalupě - pracovně i oddychově, kde je nejlépe.   Novinkou v rodině je, že mladší dcera složila všechny části zkoušky dospělosti. Na to, jak školu zanedbávala, tak odmaturovala s pěkným průměrem. Od mala miluje koně (i já), kupovala jsem kartičky koní, knížky, od 11 let chodila na statky, kde většinou poklízela, ale moc si nezajezdila na koních. Po ZŠ nastoupila na SŠ, která je zaměřena na koně. Když přišla s tím, že si podá přihlášku na VŠ, byla jsem trochu překvapená, ale co, ať to zkusí. Přijali ji bez přijímaček, takže příští týden jedeme do Prahy na zápis, už jsme si zařídily nocleh, tak to spojíme i s procházkou Prahy.

   Stále cvičím háček a zkouším i jiné vzory. Díky Jarušce http://redneval-redneval.blogspot.cz/ jsem se naučila další háčkovaný vzoreček!!!! Hned se pustím do nového dílka a až bude hotovo, pochlubím se.


Přeji vám krásné a spokojené prázdniny či dovolenou.


Žádné komentáře:

Okomentovat

srdečně děkuji za milé komentáře.