sobota 18. června 2011

Upršená sobota
Konečně sobota a takové smutné počasí, ale aspoň jsem splnila všechny resty - zpracovala jsem 6 kg jahod, které jsme natrhaly na samosběru jahod, udělala 4 litry mátového sirupu, vyprala, uklidila, vždyť to asi taky znáte. Co se nestihne za celý týden, v sobotu se to musí dohnat.
Na náměstí probíhá Folklórní festival- každy rok tam vystupuje mnoho souborů od nejmenších po nejstarší z České republiky i ciziny. Letos se jim počasí moc nevyvedlo.

Bohužel nemám fotky, dcera si vzala foťák do Turecka na dovolenou. Už se těším, až přijede a bude líčit svoje zážitky. Poprvé cestovala tak daleko a letadlem,tak jsem byla celou dobu trochu nervózní. V tuto chvíli ještě pobývá v Bulharsku a v pondělí letí domů, tak snad doletí v pořádku.

Bohužel i nepříjemné okamžiky nás postihly, včera jsme se rozloučili s kamarádem, který nedobrovolně odešel z tohoto světa v 37 letech a zanechal malé děti a manželku.Posílám jim hodně síly, budou jí potřebovat.

Abych nekončila tak smutně, tak příští víkend u nás probíhá opět Havířský průvod, každý 2. rok se děti převlečou do kostýmů havířů a procházejí celým městem.

Mějte jen ty nejkrásnější dny

P.S. fotky jsou z minulých roků

1 komentář:

  1. Milá Danuško, posílám objetí a přeju sílu všem, kteří teď prožívají velkou bolest.
    Tvé strachy dobře znám, taky jsem si pořád nezvykla, že se mi dcera tu a tam toulá po světě (díky za skype, telefony,...)
    Měj se moc hezky, zdravím Helena

    OdpovědětVymazat

srdečně děkuji za milé komentáře.